سرکه بالزامیک خرما ارگانیک مانادیت

سرکه بالزامیک خرما ارگانیک

اگر به دنبال یه چاشنی لذیذ و متفاوت برای سالاد و غذا به خصوص ( گوشت قرمز و سفید و انواع کباب) می گردید ، سرکه بالزامیک خرمای ارگانیک مانادیت بهترین پیشنهاد برای شماست .

سرکه بالزامیک خرما علاوه بر طعم بی نظیرش خواص درمانی و آروماتیک بالایی دارد . مصرف روزانه این سرکه میتواند باعث چربی سوزی و جلوگیری از افزایش وزن و سرطان گردد. همچنین مناسب برای بیماری های قلبی و عروقی می باشد .

این محصول دارای گواهی بین المللی ارگانیک و تضمین شده از لحاظ کیفیت و سلامت است.

سرکه بالزامیک خرما ارگانیک

سرکه بالزامیک نوع درمانی سرکه است که خواص آرامش بخش و طعم دهندگی مختص خود را دارد که در بین چاشنی های طبیعی به خاطر خواص بسیار بالایی که دارد بسیار توصیه می شود.
این محصول که رنگ قهوه ای تیره ای دارد طعم ترش سرکه و شیرینی خاصی را به غذا می دهد و امتیاز آن به سرکه بکر نیز ماندگاری بالاتر و خواص درمانی و آروماتیک بیشتر از آن است.
بالزامیک با توجه به اسیدینه ی نسبتا ملایمش به خاطر شیرینی طبیعی که دارد بسیار ملیح تر از سرکه ی بکر می باشد و این امتیاز باعث می شود مصرف روزانه ی آن همه پسندتر از سرکه باشد و تنوع ذائقه های بیشتری را ارضاء نماید.
کالری بالاتر آن نسبت به سرکه هم از ضعف ناشی از اسیدینه ی آن در بدن جلوگیری می کند.
مصرف روزانه بالزامیک می تواند از افزایش وزن و انواع سرطان جلوگیری کند و همچنین سرکه ی بالزامیک چاشنی بسیارخوبی برای انواع گوشت قرمز، سفید، انواع سالاد و استیک محسوب می شود که باعث نرم شدن و لذیذ شدن انواع کباب و حورشت می گردد.

چاشنی

دیدگاهتان را بنویسید